Автоновости

УЧЕБНО-КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ СЕМИНАР "СОВРЕМЕННЫЕ ПОДХОДЫ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПРОИЗВОДСТВЕННЫМИ РИСКАМИ В КОМПАНИИ"

    ООО «Центр безопасности на транспорте» проводит учебно-консультационный семинар на тему: «С

СЕМИНАР "МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАВАЛЮВАЛЬНИХ, НАЛИВНИХ І НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОСНОВНІ ЗМІНИ 2017 РОКУ."

  Шановні керівники та колеги!   У 2018 році в Україні заплановано проведення міжнародного аудиту процедур ім

СЕМИНАР "ВОПНВ 2017 І НОВІ ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ВНУТРІШНІМИ ВОДНИМИ ШЛЯХАМИ УКРАЇНИ"

  Шановні керівники та колеги! Уряд України визначив розвиток внутрішніх водних шляхів одним з пріоритетни

Все новости

Транспорт - Финансовые новости Экономические новости курсы валют межбанк
  1. Китайські компанії BYD і CATL заявили про прорив в розробці акумуляторів для електромобілів, завдяки чому можна буде суттєво скоротити час заряджання.

  2. Jeep Wagoneer S пропонується виключно як повністю електричний автомобіль. Він пропонує 600 к.с. (тобто 447 кВт), 832 Нм крутного моменту та стандартний спринт приблизно за 3,4 секунди.

  3. Перший електромобіль Ferrari коштуватиме щонайменше 500 тисяч євро - автовиробник готується до відкриття заводу, який вироблятиме цю модель і може збільшити виробництво всієї групи на третину. Очікувана потужність заводу - до 20 тис автомобілів на рік.

  4. Повнопривідний Jeep Avenger Hybrid тепер має кут заїзду спереду 22°, кут рампи 21° і кут з'їзду ззаду 35°, дорожній просвіт 210 мм і глибину переходу вброд 400 мм.

  5. Пакет спочатку затверджений у 2018 році, але був скасований судом Делаверу після позову одного з акціонерів. Попри повторне голосування, остаточне рішення ще залежить від суду.