Автоновости

УЧЕБНО-КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ СЕМИНАР "СОВРЕМЕННЫЕ ПОДХОДЫ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПРОИЗВОДСТВЕННЫМИ РИСКАМИ В КОМПАНИИ"

    ООО «Центр безопасности на транспорте» проводит учебно-консультационный семинар на тему: «С

СЕМИНАР "МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАВАЛЮВАЛЬНИХ, НАЛИВНИХ І НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОСНОВНІ ЗМІНИ 2017 РОКУ."

  Шановні керівники та колеги!   У 2018 році в Україні заплановано проведення міжнародного аудиту процедур ім

СЕМИНАР "ВОПНВ 2017 І НОВІ ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ВНУТРІШНІМИ ВОДНИМИ ШЛЯХАМИ УКРАЇНИ"

  Шановні керівники та колеги! Уряд України визначив розвиток внутрішніх водних шляхів одним з пріоритетни

 

Шановні керівники та колеги!

Уряд України визначив розвиток внутрішніх водних шляхів одним з пріоритетних напрямків ефективного використання транспортного потенціалу держави.

Вперше за часів незалежності України Міністерством інфраструктури уведено в дію Правила перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України, в яких враховано вимоги Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ), Директиви 2008/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради про внутрішні перевезення небезпечних вантажів.

ТОВ "ЦЕНТР З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ" як учасник розробки цих Правил та провідний галузевий навчальний центр у сфері підготовки суб’єктів господарювання, які надають послуги при перевезенні небезпечних вантажів на морському, річковому, залізничному і автомобільному транспорті, пропонує Вам взяти участь у семінарі на тему: 

«ВОПНВ 2017 І НОВІ ПРАВИЛА
ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ
ВНУТРІШНІМИ ВОДНИМИ ШЛЯХАМИ УКРАЇНИ»
 

Цільова аудиторія: керівники і фахівці морських і річкових портів, агрохолдінгів, плавсклад суден, фрахтівники, експедитори

Семінар складається з практичних і теоретичних занять, призначених для поглиблення основних професійних знань плавскладу, фахівців і керівників водного транспорту України.

Семінар проводить перший заступник директора ТОВ "ЦЕНТР З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ" Казарська Світлана Костянтинівна, яка має більш ніж 30-річний міжнародний досвід в сфері перевезення небезпечних вантажів, є експертом – консультантом компетентного органу України в сфері перевезення небезпечних вантажів, співавтором Правил перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України.

Мета семінару: 

 • ознайомлення з ризиками, пов'язаними з перевезенням небезпечних вантажів і новими міжнародними вимогами Угоди ВОПНВ 2017 року;
 • ознайомлення з новими Правилами перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України. Надання роз’яснень і коментарів.
 • набуття практичних навичок визначення основних вимог щодо організації річкових перевезень небезпечних вантажів у ланцюгу з автомобільним, залізничним, морським транспортом в Україні відповідно до загальноєвропейських норм та стандартів.

Програма семінару:

 • Міжнародне і національне законодавство у сфері перевезень небезпечних вантажів. Зміни 2017 року до Правил, що додаються до Угоди ВОПНВ. Правила перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України. Причини аварійних ситуацій та катастроф на водному транспорті, пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів.
 • Обов'язки і відповідальність учасників перевезення небезпечних вантажів річковим транспортом;
 • Підготування вантажу до перевезення:
 • класифікація, ідентифікація,
 • вибір вантажних одиниць і їх випробовування,
 • маркування вантажних одиниць, вантажних транспортних одиниць,
 • оформлення транспортних документів. Дозвільна система. Страхування небезпечних вантажів.
 • особливості в підготуванні небезпечного вантажу у разі перевезення у ланцюгу з залізничним, морським і автомобільним транспортом.
 • Вимоги до вантажних транспортних одиниць, транспортних засобів при перевезенні небезпечних вантажів і суден, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів. Документація на судно.
 • Приймання вантажу до перевезення і тимчасове зберігання
 • Вантажно-розвантажувальні операції
 • Організація перевезення небезпечних вантажів. Вимоги до підготування і оснащення судна.

 

Тривалість семінару: семінар проводиться один день (6 годин).

Кожному учаснику надається Сертифікат про проходження семінару.

Місце проведення семінару: м. Київ,  вул. Машинобудівна, офіс 215.

Вартість участі у семінарі: 1700,00 грн. – за одного учасника.

Контактні дані оргкомітету з підготовки та проведення семінару:


 Тел.: (+38044) 353-07-33/83, тел./факс: (+38044) 221-44-25,

Сайт: www.sot.com.ua ,

E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. , Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.