Автоновости

УЧЕБНО-КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ СЕМИНАР "СОВРЕМЕННЫЕ ПОДХОДЫ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПРОИЗВОДСТВЕННЫМИ РИСКАМИ В КОМПАНИИ"

    ООО «Центр безопасности на транспорте» проводит учебно-консультационный семинар на тему: «С

СЕМИНАР "МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАВАЛЮВАЛЬНИХ, НАЛИВНИХ І НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОСНОВНІ ЗМІНИ 2017 РОКУ."

  Шановні керівники та колеги!   У 2018 році в Україні заплановано проведення міжнародного аудиту процедур ім

СЕМИНАР "ВОПНВ 2017 І НОВІ ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ВНУТРІШНІМИ ВОДНИМИ ШЛЯХАМИ УКРАЇНИ"

  Шановні керівники та колеги! Уряд України визначив розвиток внутрішніх водних шляхів одним з пріоритетни

 

Шановні керівники та колеги!

 

У 2018 році в Україні заплановано проведення міжнародного аудиту процедур імплементації обов'язкових документів Міжнародної морської організації (IMO) з морської охорони, підготовки і перепідготовки персоналу, що зайнятий у процесі забезпечення перевезень морським транспортом. 

Система аудиту держав-членів IMO має забезпечити всебічну і об'єктивну перевірку здійснення державою-членом обов'язкових документів IMO.

ТОВ "ЦЕНТР З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ" як провідний галузевий навчальний центр в сфері підготовки суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення небезпечних вантажів морським, річковим, залізничним і автомобільним транспортом, пропонує Вам 21 липня 2017 року взяти участь у науково-практичному семінарі на тему

 «МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ВИМОГИ
ДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАВАЛЮВАЛЬНИХ, НАЛИВНИХ І НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ
МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОСНОВНІ ЗМІНИ 2017 РОКУ.»

 

Цільова аудиторія: керівники і фахівці морських портів, офіцери з охорони портів та портових засобів, керівники і фахівці АМПУ, працівники спеціалізованих організацій, експедитори, морські агенти.

Науково-практичний семінар складається з практичних і теоретичних занять, призначених для поглиблення основних професійних знань фахівців і керівників морського транспорту України.

Науково-практичний семінар проводить Казарська Світлана Костянтинівна, яка має більш ніж 30-річний міжнародний досвід в сфері перевезення небезпечних вантажів, є експертом – консультантом компетентного органу України в сфері перевезення небезпечних вантажів, співавтором розроблених нормативно-правових актів, стандартів, які регламентують вимоги в сфері перевезення небезпечних вантажів в Україні.

Мета семінару:

 • Ознайомлення з міжнародними регламентами з перевезення вантажів, що набули статусу обов'язкових для України згідно з Конвенцією СОЛАС-74 і з новими вимогами ІМО до перевезення навалювальних, наливних і небезпечних вантажів з 2017 року.
 • Ознайомлення з міжнародними зобов'язаннями України щодо забезпечення безпеки судноплавства і охорони портів та портових об'єктів.
 • Ознайомлення з базовою інформацією, яка дозволяє знизити ризики перевезення небезпечних вантажів (у тому числі під час вантажних робіт і тимчасового зберігання вантажу на терміналі).
 • Набуття практичних навичок визначення основних вимог щодо організації морських перевезень небезпечних вантажів у ланцюгу з автомобільним та залізничним транспортом в Україні відповідно до міжнародних норм та стандартів.
 • Підготовка суб’єктів господарювання, що надають послуги в сфері перевезення небезпечних вантажів до виконання основних вимог з порядку проведення міжнародних аудитів.

Програма семінару:

 • Міжнародне законодавство у сфері перевезень небезпечних вантажів. Основні міжнародні регламенти з перевезення вантажів морським, залізничним і дорожнім транспортом. Основні зміни у міжнародних регламентах, що впроваджуються з 2017 року.
 • Підготування вантажу до перевезення. Особливості підготування небезпечних вантажів:
 • класифікація, ідентифікація,
 • вибір вантажних одиниць і їх випробовування,
 • маркування вантажних одиниць, вантажних транспортних одиниць,
 • оформлення транспортних документів. Дозвільна система. Страхування небезпечних вантажів. Обов'язки і відповідальність учасників перевезення небезпечних вантажів
 • Вантажно-розвантажувальні операції і тимчасове зберігання навалювальних, наливних і небезпечних вантажів.

 

Тривалість семінару: науково-практичний семінар триває один день (6 годин).

Кожному учаснику надається Сертифікат про проходження семінару.

Місце проведення семінару: м. Київ,  вул. Машинобудівна, офіс 215.

Вартість участі у семінарі: 1700,00 грн. – за одного учасника.

 

 Контакти оргкомітету з підготовки та проведення семінару:


Тел. (+38044) 353-07-33/83, тел./факс: (+38044) 221-44-25,

Сайт: www.sot.com.ua ,

E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. , Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.